Polmark Technika Grzewcza

51-180 Psary, Wolności 20

71 364... 59 68więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Firma POLMARK oferuje Państwu szeroki wybór urządzeń grzewczych, systemów instalacji centralnego ogrzewania oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

naszej ofercie znajdą Państwo m.in. piece, kotły gazowe i olejowe kondensacyjne, kolektory słoneczne i systemy solarne, pompy ciepła, piece stałopalne na węgiel ekogroszek i pellet z palnikiem retortowym i podajnikiem oraz zasobnikiem.

Proponowane przez nas systemy centralnego ogrzewania stanowią nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie techniki grzewczej. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim energooszczędne, dzięki czemu mogą Państwo zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem.

Oferujemy automatyczne kotły z podajnikiem na ekogroszek i pellet. Zasyp zasobnika opałem raz na kilka dni uwalnia nas od ciągłej obsługi pieca i pozwala na kilkudniowy wyjazd bez obawy że wrócimy do zimnego domu. Piece na ekogroszek i pellet zapewniają znaczące obniżenie kosztów ogrzewania naszego domu. Dla klientów pozbawionych dostępu do gazu ziemnego i poszukujących energooszczędnych i automatycznych żródeł ogrzewania domu kotły na ekogroszek i biomasę są alternatywą godną do zastanowienia się przy wyborze pieca.

Dla wygody naszych klientów kupujących automatyczne kotły na paliwa stałe zapewniamy im również dostawy najwyższej jakości ekogroszku workowanego i pelletu. Wysoką jakość oferowanego opału doceniło wielu naszych stałych odbiorców polecając nasz ekogroszek i pellet nowym klientom. Sprzedając opał najwyższej jakości zdobyliśmy wiodącą pozycję dystrybutora ekogroszku i pelletu we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. 

Nasza firma oferuje klientom pomoc w wyborze odpowiedniego pieca i dobór jego mocy. Pomagamy dobrać grzejniki o odpowiedniej mocy. Mając wieloletnie doświadczenie w branży techniki grzewczej podpowiemy najlepsze rozwiązania zapewniające ekonomiczne i komfortowe ogrzewanie domu. W sprzedaży posiadamy kotły i grzejniki pochodzące  od najlepszych producentów w tej branży.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów wynikające ze zmniejszenia kosztów związanych z ogrzewaniem domu oraz z wysokiej jakości oferowanych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy!

POLMARK - Technika grzewcza, piece, kotły...
51-180 Wrocław
Psary, ul.Wolności 20

Tel./Fax : 71 364 59 68
Tel.kom.: 601 415 126

 

 

 

 

 

Zobacz pliki i załączniki do oferty

2

 

Kontakt

51-180 Psary,
Wolności 20

71 364... 59 68więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.polmark.com.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd